Projekt zostanie wydrukowany pod koniec września 2018 r. i wtedy będzie możliwość wysłania go fizycznie do szkół i przedszkoli. Zamawiać można go już teraz

Przygotowany materiał opracowany został dla najmłodszych użytkowników mediów cyfrowych, to jest dzieci przedszkolnych wieku 5-6 lat oraz uczniów szkół podstawowych klas 1-3. To właśnie w tym czasie powinno rozpocząć się długofalowe oddziaływanie profilaktyczne zmierzające do kształtowania pozytywnych nawyków związanych z codziennym używaniem cyfrowych dobrodziejstw.

Nie, każdy uczeń bądź przedszkolak ma swój zeszyt ćwiczeń, który jest tylko do jego użytku. Zeszyt ćwiczeń jest przepięknie przygotowany, a jego użytkownik zbiera po każdej lekcji specjalnie przygotowane naklejki wspinając się po ścieżce odpowiedzialności cyfrowej.

To zależy od indywidualnych możliwość zakupy określonej ilości przez przedszkole i szkoły. Optymalnym rekomendowanym rozwiązaniem jest wykorzystywanie jednego pudełka dla jednej grupy przedszkolnej / dla jednej klasy.

Tak, istnieje taka możliwość. Każda tego rodzaju potrzeba jest konsultowana bezpośrednio z pracownikami Fundacji Dbam o Mój Z@sięg. W przypadku zamówienia Fonolandii oraz szkoleń dla rodziców i nauczycieli istnieje możliwość uzyskania dużej zniżki na szkolenia. Więcej o ofercie szkoleniowej Fundacji znajdziesz na https://dbamomojzasieg.com/wp-content/uploads/2016/04/Oferta-warsztatów-2017.pdf

Tak. Czasem jest tak, że materiał zużywa się w trakcie realizacji zajęć edukacyjnych. Istnieje możliwość zakupu poszczególnych elementów wchodzących w skład pudełka dla nauczyciela według własnych potrzeb.

Formalnie jest to możliwe, ale nie polecamy takiego rozwiązania. W pudełku dla nauczyciela znajdują się karty pracy, scenariusze zajęć podpowiadające nauczycielowi, w jaki sposób powinien on prowadzić zajęcia z dziećmi/uczniami. W pudełku znajduje się również certyfikat dla grupy/klasy biorącej udział w edukacyjnym projekcie?

Fonolandia jest materiałem edukacyjnym przygotowanym do użytku przez każdego nauczyciela bez potrzeby dodatkowych szkoleń. Jeśli zaistnieje taka potrzeba można takie szkolenie zorganizować na wyraźne życzenie zamawiającego Fonolandię. Szkolenie takie jest szkoleniem odpłatnym.

Tak, po indywidualnym ustaleniu tej kwestii z pracownikami Fundacji Dbam o Mój Z@sięg

Wystarczy wejść w zakładkę Materiały Edukacyjne i nacisnąć przycisk ZAMAWIAM. Po wykonaniu tej czynności osoba chcąca zakupić materiał edukacyjny zostanie przekierowana do internetowego sklepu Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego.

Tak. Materiał znajdujący się w pudełku dla nauczyciela kosztuje 219,00 zł brutto. Zeszyt ćwiczeń pojedynczy dla przedszkolaka bądź ucznia to koszt 19.90 zł brutto.

Load More